DELEN

Sport Nieuws Apeldoorn

apeldoorn sport nieuws

ALBATROSS AGOVV A’DOORNSE BOYS BUNDESLIGA COLUMBIA-WSV-ROBUR csv APELDOORN PRINS. BERNHARD  ATLETIEK  DARTEN  HOCKEY VOLLEYBAL

zaterdagamateurs-hoofdklasse B
csv Apeldoorn-SV DFS Opheusen 1-1
Sparta Nijkerk-csv Apeldoorn 4-2
csv Apeldoorn-Terschuurse Boys 4-1 (beker)
csv Apeldoorn-Excelsior 3-0
Genemuiden-csv Apeldoorn
csv Apeldoorn Video-Samenvatting
wedstrijden + stand klik
 HIER

Sport Nieuws Apeldoorn

auto vonk

Zat.Oost 2G
AGOVV-VSCO 5-2
VV Lunteren-AGOVV 4-1
AGOVV-Scherpenzeel 0-3
VVOP-AGOVV
(Standen Klik HIER)

schreuder

Zat.Oost 4B
Prins Bernhard-WODANSECK 3-2
SV De Paasberg-Prins Bernhard 4-2
Prins Bernhard-Harskamp 1-1
Veluwse Boys-Prins Bernhard 3-2
OVC ’85-Prins Bernhard
(Standen Klik HIER)

[powr-banner-slider id=6980ed25_1467922498]

Klik op de pijtjes voor Uw club voor alle Standen en Uitslagen

Zon. 2e klasse J
ATC’65-WSV 0-1
Robur-Achilles ’12 2-0 
TVC ’24-Columbia 1-0

Columbia-Bon Boys 2-1
VOGIDO-Robur 0-2
WSV-TVC’28 4-3

ATC ’65-Columbia 1-3
Epe-WSV 3-0
Robur-Luctor et Emergo 1-1

Columbia-Victoria ’28
WSV-Robur et Velicitas
(Standen Klik HIER)

[powr-banner-slider id=be8aa498_1454674312416]

Sport Nieuws Apeldoorn

Alle voetbaluitslagen en video’s klik op uw club hier beneden! (Alle uitslagen onder voorbehoud*)
ALBATROSS AGOVV A’DOORNSE BOYS BUNDESLIGA COLUMBIA-WSV-ROBUR csv APELDOORN PRINS. BERNHARD  ATLETIEK  DARTEN  HOCKEY VOLLEYBAL

koldewijn-autobedrijfvan-megen-metaaltechniek

kkk

Zon. 3e Klasse B
Albatross-Colmschate afgelast
Turkse Kracht-Albatross 0-0
Albatross-Witkampers 0-2
KCVO-Albatross

Zon. 4e Klasse G 
Alexan.-Vict.B  2-2
TKA-K’beek  1-3
L’mark-Orderbos  5-1
Brummen-ZVV56  5-0
WWNA-Beekbergen  0-6
Be Quick Z-Groen Wit ’62  2-1


Beekbergen-Be Quick Z 4-2
Groen Wit-Alexandria 3-3
SC Klarenbeek-WWNA 4-1
Orderbos-Spcl. Brummen 1-0
Vict. Boys-TKA 1-3
ZVV’56-SV Vaassen 0-3

Inhaal: Beekbergen-Vaassen 1-0
Victoria Boys-Loenermark 3-0

Alexandria-Orderbos 0-3
Be Quick Z-WWNA 2-3
Sp. Brummen-Victoria Boys 2-0
Groen Wit ’62-SV Twello 1-6
Loenermark-ZVV ’56 4-1
TKA-Beekbergen 2-4
Vaassen-Klarenbeek 0-4

Be Quick Z-TKA
Beekbergen-Sp. Brummen
Klarenbeek-Loenermark
Orderbos-SV Twello
Victoria Boys-Groen Wit
WWNA-SV Vaassen
ZVV ’56-Alexandria
Voor de stand klik HIER

Benzinestation en Garagebedrijf Zuid: Sponsor Columbia en Apeldoornse Boys

bezinestation-zuid-andre-brons

Zon. 5e Klasse
Emst-Apeldoornse Boys 1-4
Apeldoornse BoysSV Mariënheem 7-0
Epse-Gorssel-Apeldoornse Boys 1-5
Sallandia-Apeldoornse Boys 
(Klik HIER voor de stand)

GELDERS VOETBAL
[powr-social-feed id=3d10c44b_1510424197]

Zaalvoetbal Uitslagen en Stand

Vrouwen Voetbal

[powr-banner-slider id=9e7eee46_1474220329]

Volleybal

coolen-alterno

Volleybal Coolen Alterno – Standen en Uitslagen HIER

Volleybal Dynamo – Standen en Uitslagen HIER

[powr-banner-slider id=be42ec4d_1474225714]

Atletiek

Atletiek AV’34  en Melchior van de Pol Run2Day
Voor de verslagen Klik HIER

FOTO: Melchior van De Pol Oldemeijerscross (onderdeel Vechtdal Competitie)